Конкурс: “Дай пораду президенту – отримай iPhone XS”!

Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» для студентів українських вищих навчальних закладів.

Країна стоїть перед великими змінами, які відобразяться на житті не одного покоління українців. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, які очікує українське суспільство. І ми вважаємо, що саме молодь стане тією рушійною силою, від якої залежить те, наскільки успішно ці зміни будуть втілені в життя.

Саме тому ми ініціюємо конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам трибуну для висловлення своїх думок.

Фінансовий портал Maanimo чекає від студентів 5 крутих економічних порад президенту Україні. Тобі є що сказати?

Тоді подай заявку та пиши свої поради на Maanimo. Встигни до 15 жовтня. Автор найкращої роботи отримає крутий подарунок від Maanimo – iPhone XS.

Ознайомитися з правилами проекту та подати заявку можна ТУТ.