Регіональна науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин; актуальні проблеми та перспективи удосконалення».

06 грудня 2018 року відбулася регіональна науково-практична конференція «Правове  регулювання  суспільних відносин; актуальні проблеми та перспективи удосконалення».

Співорганізаторами конференції виступили: Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Рада адвокатів в Полтавській області, Полтавська  державна аграрна академія, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення Подільської районної у м.Полтави ради.

Учасниками конференції були  38 науково-педагогічних працівників (з яких  6 докторів наук, 22 кандидати наук) та 83 студентів з різних навчальних закладів (ПЮІ НЮУ, ПДАА, ПНТУ, Аграрний коледж управління і права ПДАА, Полтавський  кооперативний коледж Полтавської облспоживспілки та інші).

З вітальним словом до учасників звернулася директор нашого закладу Мякушко Н.С.

На пленарному засіданні конференції з доповідями виступили 12 учасників. Іх виступи викликали жваву дискусію і отримали схвальні відгуки від присутніх.

Конференція завершилася прийняттям відповідних висновків. За результатами  конференції   виданий  збірник матеріалів.