Перше червня… Літо…Квіти…Промені сонця заливають землю… Цей день приурочений маленьким жителям Планети. Діти – радощі життя, немов     « прекрасна пісня, що із серця лине ». Вони – наше майбутнє, а, значить, і майбутнє України. Від нас, дорослих, залежить , як складеться доля наших дітей. Діти – це ангели. Вони повинні жити в мирі, світі, який не знає, що таке нещастя, біль,  горе…

Міжнародний день захисту дітей є не тільки їх святом. Цей день нагадує і нам, дорослим, про необхідність захисту дітей, покликаний привернути увагу громадськості до їх проблем – здоров’я, випадки насильства, страждання, сльози… Треба створити в нашій країні та інших такі умови життя, щоб цей день називався не днем захисту дітей, а днем Щасливого дитинства!

Студенти нашої кафедри завітали, як, і завжди цього дня, до дітей Центру Соціально-психологічної реабілітації. Поздоровили зі святом, вручили подарунки, іграшки, квіти. А дітки у відповідь намалювали плакат на надзвичайно актуальну тему сьогодення, коли в ХХІ ст.. на просторах нашої країни гинуть люди, лл’ється кров діточок.Тема плакату «Сонце з долоней»:

Діти з долоней

Сонечко склали,

Щоб люди дружили,

З гармат не стріляли,

Щоб припинилися війни на світі,

Щоб посміхалися, а не гинули діти.

Дорослі! Давайте разом для наших дітей створимо такий світ разом!

Діти! Ми Вас любимо. Хочемо бачити здоровими, розумними, мудрими.

Доброго Вам мирного неба, сонця і здійснення Ваших мрій і бажань.

Ви – майбутнє і гордість України!