У Полтаві на базі готельного комплексу «Україна» відбувся дводенний Тренінг із рівноправного партнерства жінок та чоловіків для демократичного розвитку країни

Гендер займає особливе місце в житті кожної людини, адже від нього залежить наше право, рівність та інші соціальні характеристики. Це поняття стосується взаємовідносин чоловіків, жінок, хлопців та дівчат та соціальної структури цих відносин. Гендерні ролі характеризуються динамікою та змінюються з часом.

Так, 11-12 травня 2018 року відбувся Тренінг на тему «Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку України», який відвідали багато громадських активістів, членів громадських та комунальних організацій, студентів та викладачів із вищих навчальних закладів, а також особи з інвалідністю, які завітали із державної громадської організації «Спорт для всіх». Захід відвідали викладачі кафедри соціальної роботи – к.пед.н, доцент Клевака Л.П, к.пс.н, ст.викладач Заіка В.М., студенти Полтавського інституту економіки та права і Полтавського коледжу Університету «Україна» Роман Титаренко та керівник Прес-Центру Студентської ради Ющенко Олексій. Тренінг проводили працівники організації «Альянсу рівноправного партнерства чоловіків та жінок». І піднімалися такі теми:

• Кодекс поведінки
  • Рівність у родині
  • Огляд гендерної рівності
  • Гендерні стереотипи у суспільстві
  • Сексуальні домагання на робочому місці і як різновид гендерного насильства
  • Політична участь жінок. Виборчий цикл
  • Гендерна квота
  • Жінка. Мир. Безпека
  • Підтримка лідерства жінок
  • Як бути союзником. Побудова коаліцій та багато інших питань.

Особливою «фішкою» тренінгу було групові завдання (серед них – «24 години») та дискусійна форма роботи. Була дуже приємна атмосфера і гарні враження від виступів тренерів, учасників і колективна робота. Також під час тренінгу нас частували смачним обідом та кавою або чаєм і смачними смаколиками.

Щиро дякуємо всім учасникам, організаторам заходу за співпрацю, за прийняті рішення та майбутнє, яке залежить від нас! Тож працюємо на благо нашої країни!

Ющенко Олексій

Студент III курсу,