ІІІ регіональна науково-практична конференція «Сучасні реабілітаційно-спортивні технології : теорія і практика»

20 лютого 2019 року у Полтавському інституті економіки і права  відбулася 3 регіональна науково-практична конференція «Сучасні реабілітаційно-спортивні технології : теорія і практика». Співорганізаторами конференції виступили Полтавський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Полтавської обласної ради, Полтавська обласна дитячо-юнацька реабілітаційно-спортивна школа інвалідів, кафедра фізичної реабілітації та фізичного виховання Полтавського інституту економіки і права.

Відкриття конференції розпочалось виступом завідувача кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Бойко Галини Миколаївни, яка привітала всіх учасників конференції, засвідчила актуальність заходу.

У роботі конференції взяли участь: начальник Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Верещака О.Ю., директор Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно-спортивної школи інвалідів Котьман С.В., заступник директора Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно-спортивної школи інвалідів Барановська Н. А.; директор фітнес-клубу «Spartak-Gym» Мироненко Ю. Л., тренер Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно-спортивної школи інвалідів, Заслужений тренер України Калайда І.С. та ін.

У ході регіональної конференції заслухано наукові доповіді, тематика яких охоплювала актуальні проблеми адаптивної фізичної культури, адаптивного спорту, здоров̕язбереження. Тема конференції стала плідним підґрунтям для обміну думками; за результатами конференції буде опубліковано збірник тез доповідей.