Cтуденти Полтавського інституту економіки і права здобувають освіту за спеціальністю «Соціальна робота» та паралельно з навчанням працюють за фахом.


На фото та відео – студенти Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна», які здобувають освіту за спеціальністю «Соціальна робота» та паралельно з навчанням працюють за фахом. Їх праця скромна і не завжди помітна, але надзвичайно важлива та почесна.

Знайомтесь – Максим Жмудь, студент ІІ курсу – адміністратор Центру адаптації для бездомних та звільнених з міць позбавлення волі БО «Світло надії» та Олена Чикурова – студентка магістратури – керівниця притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства БО «Світло надії».

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, соціальні працівники роблять надзвичайно важливу та необхідну справу. Вони надають надію тим, хто її почав втрачати, допомогу – тим, хто вже, навіть, не сподівався на неї. А інколи, саме добре слово рятує людині життя та повертає віру в себе та свої можливості, допомагає  здолати життєві труднощі та знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Свято встановлено згідно з Указом Президента від 13 квітня 1999 року і є свідченням високої оцінки праці фахівців соціальної сфери. Тож нехай ваша  компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.