Полтавський інститут економіки і права та Полтавський коледж Університету «Україна» оголошують ДОДАТКОВИЙ НАБІР з 1 по 9 жовтня 2020 року!

До уваги абітурієнтів!

ВСТУП до магістратури денної та заочної форм навчання на базі диплому бакалавра для тих, хто здав ЗНО з іноземної мови за такими спеціальностями:
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування,
  • 081 Право
  • 231 Соціальна робота,
  • 035 Філологія/переклад (англійська, німецька мови),
  • 053 Психологія
  • 227 Фізична терапія, ерготерапія
        ВСТУП БЕЗ ЗНО після 11 класу на заочну форму навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на спеціальність 081 Право!
        Якщо Ви маєте попередню освіту рівня спеціаліст чи магістр – вступ без ЗНО на усі спеціальності магістратури можливий у листопаді!
        А також діє програма подвійних дипломів Україна-Польща!
За додатковою інформацією звертайтеся у Приймальну комісію :
м.Полтава, вул. Монастирська, 6
Ми чекаємо на Вас!